Menu

Oblasti našeho podnikání

Naše role při řešení pandemie

Naše společnost se účastnila výběrových řízení na dodávky dezinfekčních přípravků pro státní instituce, z nichž některé se nám podařilo vyhrát.

Naším hlavním dodavatelem dezinfekce je společnost JUTTA z Ústí nad Labem, jejíž tradice výroby gelů sahá až do roku 1965. Po vypuknutí současné krize přeorientovali výrobu z masážních gelů na dezinfekční a od té doby jede výrobní linka ostošest.

Zároveň jsem dodali dezinfekci do stovek českých škol a školek se zvýhodněnou cenou (více informací na dezinfekcedoskol.cz). Pod značkou Virstop jsme vstoupili na trh i pro širokou veřejnost (více na virstop.cz).

  • ČSSZ - Rámcová smlouva na nákup dezinfekčních prostředků (877 800,- bez DPH)
  • Ministerstvo obrany ČR - Kupní smlouva na dezinfekce (40 800,- bez DPH)
  • Správa státních hmotných rezerv - ICS a ochraňování dezinfekčních prostředků na bázi alkoholu (8 566 284 bez DPH)
  • Správa státních hmotných rezerv - ICS a ochraňování bezoplachových dezinfekčních prostředků (2 727 405 bez DPH)

Zdravotnické pomůcky

Stejně jako v případě dezinfekčních prostředků jsme vyhráli výběrová řízení i na dodávky zdravotnických pomůcek, rukavic, respirátorů a roušek.

  • Úřad práce ČB - nákup 16 tisíc filtr. polomasek FFP2 (190 400 bez DPH)
  • FN Brno - rámcová smlouva na nákup 70 tisíc filtr. polomasek FFP2 (763 000 bez DPH)

Stavby

Již třetím rokem se podílíme na menších stavebních pracích a zakázkách jako subdodavatelská společnost. Například v roce 2018 jsme realizovali dokončovací práce v pražské výškové budově V TOWER na Pankráci. V roce 2021 začínáme spolupracovat se společností INSKY jako subdodavatel na mostních konstrukcích.

Wellness

Na Žižkově provozujeme relaxační a masážní studio Relax v Praze.

Poradenství

Původně byla naše společnost založena za účelem poskytování finančního a ekonomického poradenství, nicméně postupem času expandovala do vícero odvětví. Poradíme Vám jak hospodařit s finančními prostředky a zastoupíme Vás na finančním trhu. Vaše zájmy jsou pro nás vždy na prvním místě. S naším finančním plánem získáte kontrolu nad rozpočtem a budete připraveni na případná rizika.